شرکت داد و ستد پارسیان

مختصری از هانی فوم

_

شرکت داد و ستد پارسیان (هانی فوم) سال ۱۳۸۳ در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسید و پس از دریافت مجوز از اداره بازرگانی و سازمان صنعت، معدن و تجارت فعالیت خود را آغاز کرد.
رسالت شرکت داد و ستد پارسیان استقرار و رهبری یک سازمان توانمند، پویا، کار آفرین و مشتری مدار با هدف ارزش آفرینی و ارایه بهترین و مناسبترین خدمات بازرگانی و تولیدی مطابق معیارهای جهانی و حرفه است. بدین سبب شرکت در شاخه بازرگانی و در زمینه صادرات و واردات، گامهای موثری برداشت و در مدت زمان کوتاهی توانسته با کشورهای همسایه مراودات تجاری برقرار نماید، که بسته بندی و عرضه محصولات بهداشتی با آرم تجاری (هانی) از آن جمله میباشد. شرکت داد و ستد پارسیان با تجربه چندین ساله در زمینه های مذکور آماده همکاری با همکاران محترم و مشتریان عزیز میباشد.
همچنین شرکت داد و ستد پارسیان پس ازبررسی و تحقیق در خصوص تولید کالای ایرانی، مطالعه دقیق بازار و امکان سنجی درصدد برامد در راستای تولید ظروف یکبار مصرف فوم پلی استایرن فعالیت نماید. از اینرو در مرکز استان خراسان جنوبی(شهرستان بیرجند) اقدام به ساخت و راه اندازی کارخانه ای مجهز با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا نمود که هم اکنون شاهد فعالیت و تولید محصولات استاندارد آن میباشیم. محصولات تولیدی کارخانه هانی فوم با مجوز از سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی و سازمان غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، تولید و به بازار عرضه میگردد.
همپنین این شرکت موفق به دریافت نشان سیب سلامت برای برند مارتیا گردید سیب سلامت در واقع یک پروانه بهداشتی برای محصولاتی می باشد که از کیفیت و استاندارد های جهانی برخوردار هستند.

_

افتخارات هانی فوم

_
تندیس واحد برگزیده صنع غذایی استان
تندیس های هانی فوم
تندیس همایش نام آوران عرصه تولید و رقابت
_

پروانه بهداشتی ساخت هانی فوم

_
پروانه ساخت